Okno Veka 70

Strona główna
Ventana - okna na wymiar jelenia góra - bramy garażowe - drzwi - stolarka okienna

Okno Veka 70

Okna wykonywane  w systemie VEKA PF 70 są skierowane do klientów ceniących sobie jakość i funkcjonalność. Profil VEKA PF 70 produkowany jest w klasie A (grubość ścianek zewnętrznych minimum 2,8 mm) i w pięciokomorowej zabudowie ościeżnicy i skrzydła. Jego parametry izolacyjności cieplnej na poziomie Uf = 1,3 W m2/K przy doborze odpowiedniego pakietu szybowego pozwalają na konstruowanie okien, odpowiadających obecnym potrzebom budownictwa wielorodzinnego i instytucjonalnego. Odpowiednio dobrane i zastosowane kształtowniki zbrojenia ze stali pozwalają na budowę wysokogabarytowych okien odpowiadających obecnym trendom architektonicznym. Standardowo wyposażyliśmy okna w systemie VEKA PF 70 w tym systemie w jednokomorowy pakiet szybowy (dwie szyby) o współczynniku Ug = 1,0 W m2/K co w efekcie połączenia z samym profilem pozwala na uzyskanie pożądanego wyniku przenikalności cieplnej całego okna referencyjnego na poziomie Uw = 1,3 W m2/K . Taki parametr charakteryzuje okna spełniające obecne wymogi budowlane. W tym systemie opcjonalnie możemy zastosować pakiet szybowy dwukomorowy o współczynniku Ug-0,6 W m2/K podwyższając wartość energooszczędną.

 

W tym typie okna w systemie VEKA PF 70 stosujemy najnowocześniejsze rozwiązanie okuciowe – Siegenia Tytan AF. W standardzie okucie to posiada obrotowe, samonastawne rolki, zmniejszające opory jakie odczuwamy na klamce podczas zamykania okna do minimum oraz podnośnik skrzydła dbający o prawidłowe wprowadzanie skrzydła w ościeżnicę (przy oknach RU) i mikrowentylację. W ramach dodatkowego wyposażenia możemy do tego okna zastosować PAKIET BEZPIECZEŃSTWA, w którego skład wchodzą od 2 do 4 zaczepów antywyważeniowych i klamka Hoppe Secustic, co w efekcie spowoduje zdecydowane utrudnienia podczas prób ewentualnego włamania do budynku. Klasyczne i proste linie w optyce tego okna nadają mu ponadczasowy wygląd, a bogata kolorystyka zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta klientów.

 

Zalety profili VEKA PF 70:

      Głębokość zabudowy 70 mm

      5 komór

      Układ dwóch uszczelek zewnętrznych zapewniający bardzo dobrą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną. Powierzchnie uszczelek ukierunkowane ze spadkiem 15 stopni (identycznie jak profile) – umożliwiają znakomite odprowadzanie wody i zanieczyszczeń.

      Grubość ścianek zewnętrznych profila wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), czyli parametr spełniający najwyższe standardy RAL – „Klasa A*” (PN-EN 12608)

      Sprawdzone wzmocnienia stalowe zapewniające doskonałą statykę i długookresowe zachowanie funkcji okna.

 

Okna produkowane w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na precyzyjnym zgrzewaniu profili, umożliwia ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

 

Galeria zdjęć dla oferty Okno Veka 70.

Zadzwoń do nas
+48 696 222 263
Napisz do nas
ventana@jelenia.com