Okno AS Plus

Strona główna
Ventana - okna na wymiar jelenia góra - bramy garażowe - drzwi - stolarka okienna

Okno AS Plus


Seria profili AS PLUS (na bazie profili IDEAL 7000 NEW) jest nową propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm oraz sześciokomorowa konstrukcja profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej i już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Okna produkowane są w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na precyzyjnym zgrzewaniu profili, umożliwia ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

 

Uzyskanie doskonałych parametrów cieplnych możliwe jest również dzięki poszerzeniu w tej serii okien wrębu szybowego, co pozwala na stosowanie energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm. Okno referencyjne o wymiarach 1230 x 1480 mm AS PLUS przy zastosowaniu pakietu szybowego Ug=0,5W/m²K osiąga współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący Uw = 0,79 W/m²K.

 

Okna produkowane w nowatorskiej technologii V-Perfect, która polega na precyzyjnym zgrzewaniu profili, umożliwia ich połączenie bez konieczności stosowania oczyszczarki do naroży. Skutkuje to uzyskaniem wyjątkowego efektu łączenia profili bezwypływkowego, które staje się niemal niewidoczne dla ludzkiego oka.

 

Wyposażenie w standardzie:

      skrzydła RU – zasuwnica i narożnik mikrowentylacji wyposażone w rolki grzybowe, obrotowe, samonastawne

      środkowa wysokość klamki

      skrzydła RU wyposażone w podnośnik skrzydła i blokadę klamki w pozycji uchylnej

      skrzydła RU – mikrowentylacja

      blokada błędnego położenia klamki w pozycji U

      listwa transportowa z dolnym uszczelnieniem na całej szerokości okna u spodu

      okucie SIEGENIA FAVORIT (SIEGENIA TITAN AF za dopłatą)


Galeria zdjęć dla oferty Okno AS Plus.

Zadzwoń do nas
+48 696 222 263
Napisz do nas
ventana@jelenia.com